Sodybos nuoma

Sodyba nuomojama įvairioms šventėms. Čia galite švęsti dideles vestuves, o mes pasirūpinsime, kad Jūsų šventė taptų neužmirštama. Jums pageidaujant suorganizuosime maitinimą, muzikantus, fotografus ir floristus. Mūsų kaimo turizmo sodyba puikia tinka dideliam gimtadieniui, kai susirenka visi giminaičiai, taip pat, tai puiki vieta švęsti Joninės, Žolinės ar tiesiog ilgąjį savaitgalį su dideliu draugų būriu. Smagiai praleistas laikas su draugais ar giminaičiais prie šventinio laužo gamtos apsuptyje liks atmintyje ilgam. Nuošali sodybos vieta, leis pamiršti miesto šurmulį ir rūpesčius. Mūsų sodyba talpina labai daug žmonių, pačioje sodyboje įrengta šimtas nakvynės vietų, na o palapinių miestas kieme sutalpins dar kelis šimtus.

Nuošali ir didelė sodybos teritorija tinkama organizuoti sąskrydžius keliems šimtams svečių. Sodyboje įrengta elektros pastotė, užtikrinanti reikiamus elektros pajėgumus net ir labai dideliam renginiui. Mūsų sodyboje scenos statybai vietos tikrai užteks, galime organizuoti didelių įmonių vasaros šventes, dideliame sodybos plote galės įsikurti visas palapinių miestas. Tokioje įmonės šventėje jausitės ne prasčiau, nei geriausiame muzikos festivalyje. Mūsų sodyba – tai vienkiemis su artimiausiais kaimynais už kelių kilometrų, todėl Jūsų šventės triukšmas tikrai niekam netrukdys, o šventės metu neužklys neprašyti svečiai. Sodybos teritorija vienas hektaras, na ir visi aplink esantys miškai, jei nuspręsite pasivaikščioti dviese.

Kaimo turizmo sodybos „SAULYNĖ“ teritorijos planas

Sodyba įsikūrusi ant Šventosios upės kranto, o vos už šimto metrų ir Širvinta įteka į Šventąją. Mūsų sodybą jau seniai pamėgę Lietuvos ir užsienio žvejai, kaskart džiaugiasi gausiais laimikiais ir gerai praleistu laiku su bendraminčiais. Vasara į sodybą užsuka ir baidarių mėgėjai, tai puiki vieta nakvynei. Atvykite į mūsų sodybą, pakvieskite čia savo gimines, draugus ar darbuotojus, verslo partnerius, ir mes pasidalinsime su Jumis sodybos gamta ir jaukumu, kurį kaip mozaiką sulipdėme iš darbštumo, meilės ir svetingumo.